Potatoes 07759 Paper Vento NNZ Benelux

Nowe gatunki folii papierowej Vento® na rolce

Opracowane od nowa: worki papierowe do maszyn VFFS

Gatunki papieru Paper-Vento® na rolce do pionowych maszyn formująco-napełniająco-zgrzewających są powlekane ekologicznym polietylenem (PE) lub materiałem Sustainex. Okienko jest wykonane z folii (PLA) lub siatki (PE, PLA lub Bafatex). Powstałe w ten sposób gatunki Paper-Vento® mają certyfikat bioproduktu, produktu biodegradawalnego i produktu nadającego się do kompostowania przemysłowego lub do recyklingu wraz z papierem.

Unikalny papier Paper-Vento® jest już dostępny w holenderskich supermarketach. Torba Paperbag pomieści 2 kg ziemniaków odmiany Beemster Valery i powstała w wyniku współpracy pomiędzy Astrid Francis a naszą jednostką NNZ Beneluks.

Więcej informacji na temat tego unikalnego opakowania można znaleźć w sekcji poświęconej workom papierowym na płody rolne w naszej witrynie internetowej lub kontaktując się z Ronald Marees, opiekunem klienta w jednostce NNZ Beneluks.

Zrównoważony rozwój Innowacyjność
Collega’s Kantoor Rilland (4)
Na Europejskim Forum Opakowań w Düsseldorfie przedstawiliśmy wyniki badań konsumenckich dotyczących opakowań na truskawki. Chętnie podzielimy się bliższymi informacjami na temat naszego podejścia, wnioskami oraz wynikami badania – zapraszamy do kontaktu!
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.