NNZ true coorperation

W jaki sposób? Prawdziwa współpraca

Otwartość, duch pracy zespołowej i entuzjazm w pomaganiu i realizowaniu celów.

2021 Magazijn Groningen (7)

W genach mamy przekonanie, że najważniejszą wartością we wspólnej pracy jest ścisła współpraca oparta na szacunku, otwartości i uczciwości.

 

Sieć opakowaniowa

Opracowując innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań dla naszych klientów, opieramy się na zaufaniu. Wspólnie z dostawcami wykorzystujemy swoją rozległą wiedzę, doświadczenie i kreatywność, aby tworzyć rozwiązania zaspokajające potrzeby opakowaniowe naszych klientów. Przy projektowaniu rozwiązań zawsze ściśle współpracujemy ze swoimi klientami, aby płynnie wpisywały się one w ich strategie pakowania. Wspólnie z dostawcami stosujemy najnowocześniejsze materiały, technologie i zakłady produkcyjne, aby wywiązać się z obietnic. Zawsze na czas. Oto nasza sieć opakowaniowa.

 

Pasja i wartość sieci opakowaniowej

Pielęgnujemy i budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami, dostawcami i pracownikami. Jest to widoczne od samego początku. To nasza otwartość, duch pracy zespołowej i entuzjazm w pomaganiu i realizowaniu celów. Tym właśnie jest dla nas prawdziwa współpraca.

2021 Collega’s In Pand Libau (1)
Dla firmy NNZ prawdziwa współpraca i osobiste relacje są niezbędne do realizowania obietnicy pomocy w zakresie uzyskania opakowań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
DLACZEGO SIEĆ OPAKOWANIOWA NNZ?
PRZEKSZTAŁCAMY

Zrównoważony rozwój
Ogólnoświatowe rozwiązania strategiczne
Pionierstwo
Rzetelność i etyka

PRAWDZIWA WSPÓŁPRACA

Długoterminowa współpraca
Praca zespołowa
Innowacja oparta na zasadzie #Rethink
Pełna obsługa logistyczna

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO KONKRETNYCH POTRZEB

Niezależne doradztwo
Wgląd w innowacje
Bliskie relacje z klientem
Szeroka oferta

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.