Vacancies at NNZ

Czy Twój następny etap kariery zacznie się u nas?

Nowi kandydaci są w firmie NNZ zawsze mile widziani!

W firmie NNZ zawsze chętnie nawiązujemy rozmowę z nowymi, utalentowanymi kandydatami. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania nas oraz tego, co w firmie NNZ oferujemy naszym pracownikom.  Od chwili założenia w 1922 r. nasza rodzinna firma rozwinęła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo o przychodach rzędu 904 mln PLN, z siedzibą w Groningen w Holandii i 24 oddziałami w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Afryce. Opracowujemy indywidualne rozwiązania opakowaniowe dla klientów z branży płodów rolnych i przemysłu.

 

Zmotywowani, oddani i lojalni pracownicy

Uważamy, że pracownicy mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy NNZ. Jako firma rodzinna traktujemy ich jako część rodziny. Jesteśmy przekonani, że takie wzajemne zaangażowanie prowadzi do większej kreatywności i produktywności, a także jest bardzo korzystne dla naszych klientów, dostawców i interesariuszy. Nasza polityka personalna jest naturalną konsekwencją ogólnej misji, wizji i strategii firmy NNZ. Nasza filozofia zarządzania personelem ceni zmotywowanych, oddanych i lojalnych pracowników. Charakteryzuje się kulturą więzi i przyjazną atmosferą.

 

Innovation in packaging 31B 81 3284063 2769862766 6 (1) Magazijn Rilland (2) Sustainable packaging

Utalentowani kandydaci

Nowi, utalentowani kandydaci są zawsze poszukiwani i mile widziani w firmie NNZ. Zachęcamy do odpowiadania na nasze oferty pracy lub przesyłania aplikacji otwartych. Jeśli ze swojej strony również uznamy, że dany kandydat lub kandydatka do nas pasuje, na pewno rozważymy możliwości złożenia oferty pracy.

 

Razem lepiej!

Wspólnie dostarczamy naszym klientom zrównoważone, dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie opakowań i logistyki. Poprzez pełen szacunku i szczodry styl przywództwa nasz zarząd ułatwia i stymuluje rozwój osobisty. Pracujemy razem z pasją i przyjemnością, w sposób indywidualny i zgodnie z ustalonym wspólnie planem.

Collega’s Kantoor Rilland (4) Industrial packaging 31B 81 3284063 2769862766 6 (1)
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.