2021 Collega’s Magazijn Groningen (9)

Opakowania transportowe do produktów

Nasi klienci: rolnicy i zakłady pakujące większe ilości produktów.

Współpracujemy z hodowcami i rolnikami w celu dbania o to, aby produkty docierały do użytkowników końcowych w idealnym stanie.

 

Oferujemy rolnikom i zakładom pakującym materiały do pakowania większych ilości płodów rolnych (ziemniaki, cebula, marchew, kapusta, owoce…), często przeznaczonych na eksport.

Dysponujemy szerokim asortymentem, który zaspokaja potrzeby klientów, obejmującym worki siatkowe, worki jutowe, worki do pakowania luzem (wentylowane), worki tkane z PP, torebki i worki papierowe, rękawy Top-Guard, rozwiązania Liqui-sorb do pochłaniania wilgoci, siatki do paletyzacji i narożniki stabilizujące.

Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania i pomagamy klientom w dokonaniu opartego na rzetelnych informacjach wyboru zrównoważonej oferty takich opakowań, które będą generować mniej odpadów i będą bardziej przyjazne dla środowiska, bez uszczerbku dla jakości.

Mamy świadomość tego, że logistyka transportu płodów rolnych jest bardzo złożona, a opakowanie odgrywa kluczową rolę w wydłużaniu okresu przydatności produktów do spożycia. Płody rolne stanowią szczególne wyzwanie pod względem materiałów opakowaniowych, ponieważ po zebraniu owoce i warzywa wciąż oddychają. Dobranie właściwego opakowania do produktu ma zasadnicze znaczenie dla wydłużenia okresu przydatności produktu do spożycia. Logistyka transportu dużych ilości ziemniaków i warzyw jest bardzo złożona, dlatego współpracujemy z hodowcami i rolnikami w celu dbania o to, aby produkty docierały do użytkowników końcowych w idealnym stanie. Aby zadbać o świeżość i nienaruszony stan płodów rolnych, bierzemy pod uwagę typ opakowania, temperaturę, wilgotność i inne czynniki.

Ziemniaki i cebula, kapusta, rzepa, cytrusy i niektóre produkty specjalne są zazwyczaj pakowane w worki siatkowe. Zaletą siatki jest nie tylko jej niski koszt, lecz również nieograniczony przepływ powietrza. Dobra wentylacja ma szczególnie korzystne znaczenie w przypadku cebuli. W przypadku eksportu sadzeniaków materiałem opakowaniowym z wyboru są wciąż worki jutowe, ponieważ cechują je zalety takie jak doskonała absorpcja wilgoci, dobra wentylacja i miękkość (chronią skórkę ziemniaków). Wentylowane worki do pakowania luzem są najbardziej efektywne do przechowywania produktów takich jak ziemniaki i marchew.

 

Potatoes 07020 Jute Bag NNZ
Bezpośredni link do naszej oferty produktów Bezpośredni link do naszej oferty produktów
DLACZEGO SIEĆ OPAKOWANIOWA NNZ?
PRZEKSZTAŁCAMY

Zrównoważony rozwój
Ogólnoświatowe rozwiązania strategiczne
Pionierstwo
Rzetelność i etyka

PRAWDZIWA WSPÓŁPRACA

Długoterminowa współpraca
Praca zespołowa
Innowacja oparta na zasadzie #Rethink
Pełna obsługa logistyczna

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO KONKRETNYCH POTRZEB

Niezależne doradztwo
Wgląd w innowacje
Bliskie relacje z klientem
Szeroka oferta

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.