DSC0098

Dbający o zrównoważony rozwój partner z wyboru dla klientów

Naszym celem jest zapewnianie klientom płynnej obsługi poprzez wprowadzanie innowacji oraz koncentrowanie się na obiegu zamkniętym, zwiększaniu zgodności produktów z przepisami i zmniejszaniu ich wpływu na klimat, a także ochronie jakości produktów.

Opracowywanie produktów

  • Dążymy do wdrożenia zrównoważonych praktyk we wszystkich ogniwach naszego łańcucha dostaw, od zaopatrzenia, poprzez dostawców, aż po klientów i pracowników, przy sprawdzonym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój, w ramach którego wdrażamy strategie dotyczące naszych produktów, koncentrując się na obiegu zamkniętym poprzez projektowanie produktów pod kątem ich recyklingu oraz wykorzystania w nich materiałów pochodzących z recyklingu.

 

Informacje o produktach

  • Naszym celem jest zapewnianie naszym klientom przejrzystych informacji o naszych produktach i procesach, tak aby mogli bez obaw weryfikować naszą zgodność z odpowiednimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów. Nasze podejście do bezpieczeństwa produktów obejmuje również sposób komunikowania się z klientami. Na życzenie dostarczamy klientom deklaracje zgodności ich produktów. Pracujemy nad stworzeniem portalu internetowego, który usprawni proces weryfikowania zgodności oferty klientów, umożliwiając im szybkie gromadzenie potrzebnych im, odpowiednich informacji o produkcie.
  • Wybór opakowania ma wpływ na zrównoważony rozwój. Aby wspomagać dobór materiałów w oparciu o fakty, opracowaliśmy model #Rethink, służący do obliczania wpływu produktu na środowisko. Pracujemy obecnie nad stworzeniem portalu internetowego, który umożliwi klientom szybkie gromadzenie informacji o produktach w odniesieniu do danych dotyczących śladu środowiskowego ich oferty produktów.
  • Poprzez kontrolę magazynów chronimy jakość produktów, aby spełniać korporacyjne wymogi jakości i bezpieczeństwa żywności.

 

Wpływ na środowisko w łańcuchu dostaw

  • Dążymy do wdrożenia zrównoważonych praktyk we wszystkich ogniwach naszego łańcucha dostaw, od zaopatrzenia, poprzez dostawców, aż po klientów i pracowników, przy sprawdzonym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój, w ramach którego wdrażamy strategie dotyczące naszych zakładów, obniżając emisję CO2 na poziomie 1 i 2.

 

Relacje i zaangażowanie

  • Aby stać się najlepszym partnerem z wyboru, firma NNZ angażuje się w dialog ze swoimi klientami na temat ich potrzeb, oczekiwań i preferencji — w codziennych kontaktach z klientami oraz poprzez ankiety koncentrujące się na zaangażowaniu klientów — w celu określenia stopnia lojalności i poparcia.

 

Zrównoważonego rozwóju Zrównoważony rozwój dla dostawców Zrównoważony rozwój dla pracowników Poproś o obliczenie śladu środowiskowego Twoich produktów
Sustainability Strategic Focus And Pillars 2
W oparciu o naszą ocenę istotności zidentyfikowaliśmy obszary priorytetowe dla naszych klientów, dostawców i pracowników. Są one zgodne z celami ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju i powiązane z celami, które chcemy osiągnąć do 2030 roku.
DLACZEGO SIEĆ OPAKOWANIOWA NNZ?
PRZEKSZTAŁCAMY

Zrównoważony rozwój
Ogólnoświatowe rozwiązania strategiczne
Pionierstwo
Rzetelność i etyka

PRAWDZIWA WSPÓŁPRACA

Długoterminowa współpraca
Praca zespołowa
Innowacja oparta na zasadzie #Rethink
Pełna obsługa logistyczna

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO KONKRETNYCH POTRZEB

Niezależne doradztwo
Wgląd w innowacje
Bliskie relacje z klientem
Szeroka oferta

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.