Cardboard tray lemon

Nowa tacka z tektury litej z rękawem

Redukcja: rozwiązanie w 100% papierowe

Ten rękaw zastępuje folię z tworzywa sztucznego stosowaną obecnie w opakowaniach wielu różnych produktów, np. jabłek, gruszek, kiwi, limonek, cytryn, pomidorów, owoców pestkowych, żurawiny, winogron. Rękawy są wykonane z tektury litej i w większości wypadków kompatybilne z obecnie stosowanymi tackami, co czyni opakowanie rozwiązaniem bardziej przyjaznym dla środowiska. Nowatorska konstrukcja sprawia, że produkt znajdujący się w opakowaniu jest widoczny, a jednocześnie utrudnia jego wyjęcie dzięki umieszczonej na spodzie rękawa etykiecie zabezpieczającej przed manipulacją. Rękawy są łatwe w obsłudze podczas pakowania ręcznego, ale proces ten można również zautomatyzować.

Bliższych informacji na temat tego unikalnego opakowania udziela Steve Greenfield z firmy NNZ USA lub z jedno z naszych biur.

Zrównoważony rozwój
Collega’s Kantoor Rilland (4)
Zrównoważony rozwój dla firmy NNZ oznacza pielęgnowanie i budowanie długotrwałych relacji z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami. Wierzymy w postęp, zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego, a także szukamy okazji do zrównoważonego rozwoju i wcielamy zobowiązania w życie.
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.