31B 81 3284063 2769862766 6 (1)

Co? Rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb

Najlepsze rozwiązania w zakresie opakowań dostosowanych do potrzeb klienta – od pomysłu po wprowadzenie na rynek.

2021 Collega’s In Pand Libau (17)
Opracujemy opakowanie, które zaspokoi Twoje potrzeby!

 

Jesteśmy świadomi tego, że sukces naszych klientów jest naszym sukcesem, dlatego przekształciliśmy stosowane procesy tak, aby przy tworzeniu rozwiązań w zakresie opakowań móc udzielać klientom jak najlepszych porad. Stosowany przez nas proces najlepiej opisać jako współtworzenie. Wspólnie z klientem ustalimy wszystkie szczegóły, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Czy opakowanie będzie można ponownie wykorzystać lub poddać recyklingowi? Prowadzimy badania, myślimy, wymyślamy i projektujemy na nowo, aby opracować nowe, kreatywne rozwiązania. W ramach procesu pozyskujemy odpowiednie materiały, szukamy miejsca produkcji, które w najlepszym stopniu zaspokoi potrzeby klienta, a przed rozpoczęciem produkcji analizujemy wpływ dokonanych wyborów na środowisko. Opracowaliśmy szereg naprawdę pomysłowych rozwiązań w zakresie opakowań!

Innowacyjność Nagrody, wyróżnienia i patenty Zrównoważony rozwój

Oprócz rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta oferujemy szeroką gamę opakowań w stałej ofercie, które też mogą w znacznym stopniu zaspokoić potrzeby klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną linią produktów standardowych i sprawdzenia, czy do rozwiązania określonego problemu z pakowaniem wystarczający nie będzie jeden z nich.

Opakowania detaliczne na płody rolne Opakowania transportowe do produktów Opakowania przemysłowe na pasze oraz produkty spożywcze i niespożywcze
Op Locatie Eindhoven (10) Industrial packaging 2021 Collega’s Magazijn Groningen (9) Alex De Leeuw (2)
NNZ Denmark customised solutions
Rozwiązań poszukujemy w pracy zespołowej, pomagając sobie nawzajem w osiągnięciu sukcesu, z szacunkiem, rzetelnie i uczciwie.
DLACZEGO SIEĆ OPAKOWANIOWA NNZ?
PRZEKSZTAŁCAMY

Zrównoważony rozwój
Ogólnoświatowe rozwiązania strategiczne
Pionierstwo
Rzetelność i etyka

PRAWDZIWA WSPÓŁPRACA

Długoterminowa współpraca
Praca zespołowa
Innowacja oparta na zasadzie #Rethink
Pełna obsługa logistyczna

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO KONKRETNYCH POTRZEB

Niezależne doradztwo
Wgląd w innowacje
Bliskie relacje z klientem
Szeroka oferta

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.