Denmark warehouse

Dlaczego? Przekształcamy

Mamy to w genach!

Warehouse net packaging

Przekształcenia są wpisane w nasze DNA i mają dla firmy NNZ dwa różne znaczenia. Po pierwsze, naszym celem jest ciągłe dostosowywanie i przekształcanie organizacji firmy NNZ. Tylko w ten sposób możemy zaspokajać potrzeby naszych klientów, dostawców i pracowników. Nie tylko dziś, lecz także w przyszłości. Po drugie, przekształcenia są niezbędne do opracowywania nowych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań, które będą jeszcze lepiej chronić produkty naszych klientów, a jednocześnie minimalizować wpływ na środowisko naturalne, pomagając walczyć o lepszy świat.

 

Przekształcenia w firmie NNZ

Wierzymy, że należy dbać o pracowników, klientów i partnerów oraz pracować w ścisłej harmonii z nimi. Spełnić tę obietnicę możemy wyłącznie poprzez ciągłe dostosowywanie naszej organizacji. Przekształcenia są podstawą działalności naszej firmy. NNZ propaguje podejście oparte na zrównoważonym rozwoju, sprzyjające włączeniu społecznemu, i buduje odporną infrastrukturę wspierającą zrównoważony przemysłu. Zaspokajanie potrzeb obecnego pokolenia jest równie ważne, jak zaspokajanie potrzeb przyszłych pokoleń. Opakowania przekształcamy już od prawie 100 lat i jest to dla nas wartość, która pozostanie niezmienna.

 

Zrównoważony rozwój Innowacyjność

Przekształcanie opakowań

Kolejnym ważnym aspektem przekształceń w firmie NNZ jest opracowywanie rozwiązań w zakresie opakowań. Wymyślając na nowo rzeczy, które robimy dziś, możemy spełnić naszą obietnicę stworzenia jeszcze lepszego rozwiązania jutro. Gdybyśmy mogli wynaleźć lepszą skórkę od banana, z pewnością zrobilibyśmy to już dziś. Dlatego podczas opracowywania rozwiązań w zakresie opakowań dla naszych klientów zawsze trzymamy się ważnych zasad przewodnich:

  • Zapewniamy klientom najlepsze rozwiązanie problemu marnowania żywności.
  • Tworzymy wysokiej jakości opakowania, które są efektywne kosztowo i w możliwie największym stopniu zmniejszają wpływ na środowisko.
  • Uważnie przyglądamy się naszym procesom produkcyjnym, aby zminimalizować ich wpływ na środowisko, zmniejszyć emisję CO2 i ograniczyć zużycie zasobów. codziennie pracujemy nad nowymi, zrównoważonymi rozwiązaniami, które pozwolą nam stworzyć lepsze produkty w ramach gospodarki obiegowej.
Op Locatie Eindhoven (10) Industrial packaging 2021 Collega’s Magazijn Groningen (9) 2021 Collega’s Magazijn Groningen (14)

Przekształcenia w firmie NNZ

DLACZEGO SIEĆ OPAKOWANIOWA NNZ?
PRZEKSZTAŁCAMY

Zrównoważony rozwój
Ogólnoświatowe rozwiązania strategiczne
Pionierstwo
Rzetelność i etyka

PRAWDZIWA WSPÓŁPRACA

Długoterminowa współpraca
Praca zespołowa
Innowacja oparta na zasadzie #Rethink
Pełna obsługa logistyczna

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO KONKRETNYCH POTRZEB

Niezależne doradztwo
Wgląd w innowacje
Bliskie relacje z klientem
Szeroka oferta

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.