Innovation

Opakowania detaliczne na płody rolne

Nasi klienci: zakłady pakujące i sprzedawcy detaliczni

Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania i pomagamy klientom w dokonaniu opartego na rzetelnych informacjach wyboru zrównoważonej oferty.

 

Dostarczamy materiały opakowaniowe na owoce i warzywa dla zakładów pakujących i międzynarodowych sprzedawców detalicznych. Dysponujemy szeroką gamą produktów zaspokajających potrzeby klientów. Są to tacki i kubki PET, folie, worki i siatki wykonane z tworzyw sztucznych, papieru, celulozy, włókien, tektury i drewna.

Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania i pomagamy klientom w dokonaniu opartego na rzetelnych informacjach wyboru zrównoważonej oferty takich opakowań, które będą generować mniej odpadów i będą bardziej przyjazne dla środowiska, bez uszczerbku dla jakości.

Zawsze podkreślamy, że opakowanie odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu marnowania się żywności i utrzymywaniu świeżości płodów rolnych. Płody rolne stanowią szczególne wyzwanie pod względem materiałów opakowaniowych, ponieważ po zebraniu owoce i warzywa wciąż oddychają. Dobranie właściwego opakowania do produktu ma zasadnicze znaczenie dla wydłużenia okresu przydatności produktu do spożycia. Opakowania produktów odgrywają różną rolę w dostawach między przedsiębiorstwami (B2B) oraz między detalistami a konsumentami (B2C). Na obszarach miejskich straty produktów występują głównie podczas wymiany między detalistami a konsumentami, natomiast na obszarach wiejskich więcej produktów marnuje się podczas drogi z gospodarstw rolnych do sklepów detalicznych. W obu sytuacjach kluczowe znaczenie ma ograniczenie strat żywności poprzez wydłużenie okresu przydatności produktów do spożycia

 

otherveg-12251-cardboard-tray-punnet-lid-NNZ 2
Bezpośredni link do naszej oferty produktów Bezpośredni link do naszej oferty produktów
DLACZEGO SIEĆ OPAKOWANIOWA NNZ?
PRZEKSZTAŁCAMY

Zrównoważony rozwój
Ogólnoświatowe rozwiązania strategiczne
Pionierstwo
Rzetelność i etyka

PRAWDZIWA WSPÓŁPRACA

Długoterminowa współpraca
Praca zespołowa
Innowacja oparta na zasadzie #Rethink
Pełna obsługa logistyczna

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO KONKRETNYCH POTRZEB

Niezależne doradztwo
Wgląd w innowacje
Bliskie relacje z klientem
Szeroka oferta

Contact form

"*" wskazuje pola wymagane

Hidden
Hidden

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.