Dlaczego warto wybrać opakowania NNZ?

 • Globalny zasięg
 • Skupienie na lokalnych produktach
 • Bogata oferta
 • Innowacje i wyznaczanie trendów
 • Opakowania na indywidualne zamówienie
 • Niezawodność i etyczne działanie
 • Poszanowanie kwestii zrównoważonego rozwoju i potrzeb społeczności
Prośba o informacje

Stabilizacja palet

Narożniki stabilizujące palety są wykonane z tektury oraz tektury powlekanej aluminium.

Standardowa siatka do paletyzacji jest wykonana z HDPE, rozciąga się do 20% i nadaje się do ręcznego oraz maszynowego zastosowania.

Siatka Tornado-Net® jest wykonana w 100% ze wstępnie rozciągniętego LLDPE, nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego zastosowania i rozciąga się o około 100%. Na skutek rozciągania zużywa się mniejszą ilość siatki, co również pozwala na wymianę rolek z mniejszą częstotliwością.

Tornado-Wrap® jest folią stretch z wyciętymi dziurami, dostępna w dwóch wersjach; wysokiej jakości do zastosowania maszynowego, umożliwia rozciąganie od 250 do 300%, oraz standardowa jakość do zastosowania ręcznego i maszynowego, umożliwia rozciąganie do 20%.

Perforowana folia stretch umożliwia oddychanie produktów na paletach i dzięki specjalnym wycięciom, zapobiega kondensacji pary wodnej.

StretchNet® znana także jako ekstrudowana siatka do zabezpieczania palet, zapewnia maksymalne zabezpieczenie niestabilnych ładunków. Siatka może być stosowana do owijania palet lub przeplatania produktów na palecie w celu zapewnienia odpowiedniej stabilności. Siatka paletowa StretchNet® umożliwia rozciąganie do 20% podczas paletowania, dzięki czemu wymagana jest mniejsza liczba owinięć palety.


Arkusze antypoślizgowe są wykorzystywane do stabilzacji palet podczas transportu. Dzięki temu zminiejsza się zużycie folii lub siatki do paletyzacji.

 • corner boards
 • stretch film
 • pallet net
 • antislip sheet


O firmie NNZ

NNZ to międzynarodowa firma specjalizująca się w opakowaniach dla klientów z branży owoców i warzyw. To rodzinna spółka, która od momentu założenia w 1922 roku stopniowo przekształciła się w organizację zatrudniającą około 250 pracowników. Obecnie dysponuje rozległą międzynarodową siecią oddziałów i partnerów,

której siła tkwi w zdolności do zwiększania swojej konkurencyjności. Podobnie jak NNZ, nasi partnerzy działają z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i potrzeb społeczności, tworzą najlepsze produkty, skupiają się na potrzebach klienta, są innowacyjni i wyznaczają trendy, a ich działalność jest elastyczna, przejrzysta, niezawodna i etyczna.

W firmie NNZ traktujemy naszych pracowników jako najważniejszy zasób. Wierzymy, że takie podejście zwiększa kreatywność i produktywność, które są niezwykle ważne dla naszych klientów, dostawców i innych interesariuszy. Staramy się, by nasza praca gwarantowała uwzględnianie indywidualnych potrzeb, sprzyjała zaangażowaniu i sprawiała przyjemność oraz przebiegała zgodnie z planem, który wspólnie nakreśliliśmy. Nasze motto brzmi: „Razem jest lepiej”. Wspólnie tworzymy zrównoważone i zindywidualizowane rozwiązania, usprawnienia logistyki oraz innowacje dla naszych klientów.

Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom dzięki naszym strategicznie położonym filiom. Współpracujemy z klientami i zróżnicowanym zespołem profesjonalnych specjalistów w zakresie materiałów, technologii żywności, projektowania graficznego i badań rynku. Razem tworzymy zindywidualizowane produkty od etapu tworzenia koncepcji po wprowadzenie na rynek. Oferujemy inteligentne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów na każdym etapie łańcucha dostaw!

Nasza standardowa oferta obejmuje opakowania sieciowe, worki jutowe, opakowania papierowe, tkane worki polipropylenowe, folie z aluminium i tworzyw sztucznych, tacki, kubki, pojemniki, worki Big-Bag oraz materiały do stabilizacji palet. NNZ zapewnia również spersonalizowane opakowania. Wszystkie produkowane przez nas opakowania są zgodne z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju, wydajności oraz bezpieczeństwa żywności. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na znakomite warunki zakupu i wysoką jakość produktów.