Stabilizacja palet

Narożniki stabilizujące palety są wykonane z tektury oraz tektury powlekanej aluminium.

Standardowa siatka do paletyzacji jest wykonana z HDPE, rozciąga się do 20% i nadaje się do ręcznego oraz maszynowego zastosowania.

Siatka Tornado-Net® jest wykonana w 100% ze wstępnie rozciągniętego LLDPE, nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego zastosowania i rozciąga się o około 100%. Na skutek rozciągania zużywa się mniejszą ilość siatki, co również pozwala na wymianę rolek z mniejszą częstotliwością.

Tornado-Wrap® jest folią stretch z wyciętymi dziurami, dostępna w dwóch wersjach; wysokiej jakości do zastosowania maszynowego, umożliwia rozciąganie od 250 do 300%, oraz standardowa jakość do zastosowania ręcznego i maszynowego, umożliwia rozciąganie do 20%.

Perforowana folia stretch umożliwia oddychanie produktów na paletach i dzięki specjalnym wycięciom, zapobiega kondensacji pary wodnej.

StretchNet® znana także jako ekstrudowana siatka do zabezpieczania palet, zapewnia maksymalne zabezpieczenie niestabilnych ładunków. Siatka może być stosowana do owijania palet lub przeplatania produktów na palecie w celu zapewnienia odpowiedniej stabilności. Siatka paletowa StretchNet® umożliwia rozciąganie do 20% podczas paletowania, dzięki czemu wymagana jest mniejsza liczba owinięć palety.


Arkusze antypoślizgowe są wykorzystywane do stabilzacji palet podczas transportu. Dzięki temu zminiejsza się zużycie folii lub siatki do paletyzacji.

  • corner boards
  • stretch film
  • pallet net
  • antislip sheet