NNZ RPET FIBC

Zmieniamy oblicze branży FIBC za pomocą worków FIBC z tworzywa rPET

Zrównoważona alternatywa dla worków FIBC z polipropylenu pierwotnego

Poszukujemy partnerów w Wielkiej Brytanii, Holandii i Skandynawii, którzy przetestują zalety worków FIBC z rPET jako ekologicznej alternatywy dla worków FIBC z pierwotnego tworzywa PP. Worki FIBC z rPET są certyfikowane, wykonane w 96% z przetworzonego tworzywa PET, nadają się do recyklingu, pochodzą z w pełni certyfikowanego zakładu produkcyjnego i oczekują na zatwierdzenie przez EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności). Materiał rPET i worki FIBC są produkowane w Europie, a na stanie mamy różne rozmiary worków FIBC do przetestowania przez klientów we własnym zakładzie. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu:

NNZ Wielka Brytania: Simon Ainscough
NNZ Beneluks: Dirk Wiggerink
NNZ Skandynawia: Jens Christian Mørch

2021 Collega’s Magazijn Groningen (3)
Korzystanie z rPET FIBC pomoże naszej branży osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju wyznaczone przez ONZ i pobudzić gospodarkę o obiegu zamkniętym poprzez zwiększenie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu.
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.