Four new members to our NNZ family.

Witamy na pokładzie zespołu NNZ!

Czterech nowych członków naszej rodziny NNZ

Mamy przyjemność ogłosić dodanie czterech nowych członków do naszej rodziny NNZ

Julia de Vries odbędzie staż absolwencki na kierunku International Business w dziale marketingu Royal NNZ Benelux. Cieszymy się, że możemy zapewnić Julii wsparcie niezbędne do ukończenia studiów i zdobycia praktycznego doświadczenia.

Thomas Hasper zdobywa doświadczenie zawodowe związane ze studiami na kierunku Finanse i Kontrola w dziale finansowym Royal NNZ Benelux w Groningen.

Inger Zeevalkink dołączyła do zespołu Royal NNZ Benelux jako specjalista ds. sprzedaży w dziale opakowań przemysłowych. Jej doświadczenie będzie bardzo cenne zarówno dla naszego zespołu, jak i naszych klientów.

Wiebe Visser objął stanowisko Group Controller/Sustainability Officer w Royal NNZ Group bv. Dzięki doświadczeniu Wiebe w zakresie nadzoru finansowego i inicjatyw zrównoważonego rozwoju, będzie on odgrywał kluczową rolę we wspieraniu naszego stałego zaangażowania w zrównoważone praktyki.

Życzymy Julia, Thomas, Inger i Wiebe udanej podróży z NNZ. Witamy w zespole!

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.