NNZ Danmark Office

Przedstawiamy NNZ Nordic Aps: Rozpoczyna się nowa era

Mamy przyjemność ogłosić naszą transformację z NNZ Scandinavia ApS na NNZ Nordic ApS, która nastąpi 5 kwietnia. Rebranding ten stanowi znaczący kamień milowy w naszej podróży, dostosowując się do naszych biur w Danii i Norwegii oraz niedawnego otwarcia NNZ Finland OY, rozszerzając w ten sposób nasz zasięg w regionie skandynawskim.

NNZ Nordic ApS jest znanym i szanowanym partnerem w zakresie materiałów opakowaniowych dla rynku świeżych produktów i przemysłu, znanym z innowacyjnych, zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych i podejścia zorientowanego na klienta.

Określenie „Nordic” podkreśla nasze zaangażowanie na rzecz naszych lojalnych duńskich, norweskich, szwedzkich i fińskich kolegów, jakości i zrównoważonego partnerstwa w sektorze opakowań.

NNZ Scandinavia Dec 2021 (8)
Mamy pasję do opakowań, chcemy pracować z przyjemnością w bardzo indywidualny sposób, ale zawsze zgodnie z planem, który wspólnie opracowaliśmy.
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.