Lene Hultén And Viktor Stenmark NNZ

NNZ Scandinavia ogłasza otwarcie NNZ Finland OY

NNZ Scandinavia ogłasza otwarcie NNZ Finland OY

Otwarcie NNZ Finland OY, rozszerzenie obecności w regionie skandynawskim

Z dniem 1 stycznia 2024 r. firma NNZ Scandinavia ApS z powodzeniem przejęła dział przemysłowy fińskiej firmy rodzinnej Jubilo, co oznacza znaczącą ekspansję na skandynawskim rynku opakowań. Przejęcie to jest dowodem naszego zaangażowania w jakość i innowacje oraz podwaja udział NNZ w rynku fińskim.

Obecna lokalizacja, Espoo w Finlandii, jest dobrze znana z wysokiej jakości opakowań przemysłowych. Mamy przyjemność ogłosić, że Viktor Stenmark będzie kierował działem przemysłowym FIBC, wnosząc swoją renomowaną wiedzę i przywództwo na pierwszy plan. Birgitte Chrintz będzie nadal kierować działem sprzedaży detalicznej.

Lene Hultén, dyrektor zarządzający NNZ Scandinavia, komentuje ten kamień milowy: „Ta ekspansja stanowi nowy krok naprzód w zakresie innowacji, jakości i przybliża nas o krok do naszych oddanych fińskich klientów. Ma to zasadnicze znaczenie dla utrzymania tempa naszej transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym w poszczególnych krajach skandynawskich. Co więcej, dzięki tej ekspansji mamy teraz kompleksową obecność w całym regionie skandynawskim, co pozwala nam skuteczniej świadczyć zlokalizowane usługi”.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem w Odense w Danii.
NNZ Scandinavia ApS
C.F. Tietgens Boulevard 20
DK 5220 Odense
+45 70206867
Dania

www.nnz.dk

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.