Bangaldesh

NNZ buduje szkołę w Bangladeszu: początek

We współpracy z Fundacją Quasem

W 1922 r., prawie 100 lat temu, Marinus Gijsbertus Boot założył firmę NNZ – przedsiębiorstwo handlowe sprzedające opakowania jutowe, a tym samym odpowiedzialne za rozpoczęcie wspaniałej podróży, w której uczestniczymy na co dzień. Podróż, podczas której bada się rynki, poznaje technologie i wprowadza do świata opakowań innowacje. Jednym z pierwszych krajów odwiedzonych na naszej drodze jest Bangladesz, kraj pochodzenia juty, jednego z najbardziej ekologicznych materiałów opakowaniowych.

Jednym z filarów rozwoju Bangladeszu jest edukacja, dlatego wraz z Fundacją Quasem postanowiliśmy wybudować szkołę. Otwarcie szkoły planowane jest na rok jubileuszowy 2022 i jak widać, plac budowy jest już przygotowywany.

Podczas budowy będziemy udostępniać więcej zdjęć i filmów. Chętnie udzielimy bliższych informacji o tym projekcie.

Quasem Foundation Zrównoważony rozwój
2021 Collega’s In Pand Libau (7)
Dzięki tej inicjatywie przyczyniamy się do realizacji celu CZR 8.8: „Zapewnianie zrównoważonego i inkluzywnego wzrostu gospodarczego, zatrudnienia i godnej pracy wszystkim naszym pracownikom.
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.