Bangladesh 2

NNZ buduje szkołę w Bangladeszu: część 5

Prace budowlane na parterze i na dachu budynku są w fazie końcowej.

Od 1922 r. w Bangladeszu pozyskujemy jutę – jeden z najbardziej ekologicznych materiałów opakowaniowych. Edukacja jest jednym z filarów rozwoju Bangladeszu, dlatego w porozumieniu z Fundacją Quasem postanowiliśmy wybudować szkołę w okręgu Kurigram.

Szkoła oficjalnie otworzyła swoje podwoje w miesiącu, w którym świętujemy nasze 100-lecie i nosi nazwę „NNZ – Quasem School”. Dzięki temu projektowi budujemy przyszłość wielu dzieci i tworzymy miejsca pracy w regionie.

Oczywiście pozostajemy ściśle zaangażowani i będziemy Cię informować o zmianach. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego projektu, skontaktuj się z nami.

Bangladesh 1 Bangladesh 5 Bangladesh 3 Bangladesh 6

Oficjalne otwarcie 'NNZ - Quasem School'

Dzięki edukacji możemy uczynić świat lepszym i bardziej zrównoważonym miejscem. Edukacja to najpotężniejsza broń, jakiej możemy użyć, aby zmienić świat. Razem musimy dbać o naszą planetę. W NNZ mówimy: 'Razem jest lepiej'
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

"*" wskazuje pola wymagane

Jak postępujemy z Twoimi danymi? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności. Możesz zrezygnować z otrzymywania tych e-maili w dowolnym momencie.