Dlaczego warto wybrać opakowania NNZ?

  • Globalny zasięg
  • Skupienie na lokalnych produktach
  • Bogata oferta
  • Innowacje i wyznaczanie trendów
  • Opakowania na indywidualne zamówienie
  • Niezawodność i etyczne działanie
  • Poszanowanie kwestii zrównoważonego rozwoju i potrzeb społeczności
Prośba o informacje

Zrównoważony rozwój

NNZ jest firmą międzynarodową. Jej pracownicy produkują dla klientów opakowania dla klientów z sektora rolniczego. Nasz sukces od 1922 r. opiera się na nawiązywaniu długotrwałych kontaktów partnerskich z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami. W tym celu wspólnie staramy się stworzyć platformę wspierającą zrównoważony rozwój.

Sieć globalna NNZ jest firmą zorientowaną na potrzeby socjalne i rynkowe, a jej bezpośrednim celem jest tworzenie opakowań dla klientów z wykorzystaniem globalnej sieci w sektorze owoców i warzyw oraz w sektorze przemysłowym. Podejście to jest siłą napędową naszej działalności: sieci opakowań.

„Lokalne podejścia” Firma NNZ dysponuje międzynarodową siecią spółek działających w ponad 50 krajach na całym świecie w ramach systemów zaopatrzenia i sprzedaży oraz przy tworzeniu produktów oraz rynków. Pomimo międzynarodowego nastawienia firmy NNZ, nasza filozofia pozostaje niezmieniona: „lokalne podejście”. W ramach tej filozofii centralnie sterowane dyscypliny tworzą warunki, w których różne podmioty firmy NNZ mają optymalną wydajność w zakresie sprzedaży, logistyki, usług i bezpośredniego marketingu.

Długotrwałe relacje partnerskie Firma NNZ wspiera zrównoważony rozwój od jej powstania w 1922 r. Podstawowy produkt firmy w tamtym czasie, juta, jest najlepszym tego przykładem, lecz również strategia dotycząca personelu była dostosowana do idei długotrwałych relacji między firmą NNZ i jej pracownikami, klientami oraz dostawcami.

Tworzenie platformy wspierającej zrównoważony rozwój Aby realizować i propagować to podejście w jeszcze większym stopniu, firma NNZ opiera swoją działalność na tworzeniu organizacji wspierającej zrównoważony rozwój w ramach strategii dotyczącej personelu, strategii wewnętrznej, tworzonych i sprzedawanych produktów oraz podejścia do naszych partnerów i środowiska. Uważamy, że ciągła praca nad innowacjami w zakresie opakowań oraz koncentracja na spełnieniu wymogów norm jakościowych w zakresie pakowania świeżych owoców i warzyw oraz innych produktów rolnych i norm dotyczących ochrony środowiska, ma wielkie znaczenie dla przyszłości naszej firmy.

 NNZ – Twoje opakowania już od 1922 r.!

O firmie NNZ

NNZ to międzynarodowa firma specjalizująca się w opakowaniach dla klientów z branży owoców i warzyw. To rodzinna spółka, która od momentu założenia w 1922 roku stopniowo przekształciła się w organizację zatrudniającą około 250 pracowników. Obecnie dysponuje rozległą międzynarodową siecią oddziałów i partnerów,

której siła tkwi w zdolności do zwiększania swojej konkurencyjności. Podobnie jak NNZ, nasi partnerzy działają z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i potrzeb społeczności, tworzą najlepsze produkty, skupiają się na potrzebach klienta, są innowacyjni i wyznaczają trendy, a ich działalność jest elastyczna, przejrzysta, niezawodna i etyczna.

W firmie NNZ traktujemy naszych pracowników jako najważniejszy zasób. Wierzymy, że takie podejście zwiększa kreatywność i produktywność, które są niezwykle ważne dla naszych klientów, dostawców i innych interesariuszy. Staramy się, by nasza praca gwarantowała uwzględnianie indywidualnych potrzeb, sprzyjała zaangażowaniu i sprawiała przyjemność oraz przebiegała zgodnie z planem, który wspólnie nakreśliliśmy. Nasze motto brzmi: „Razem jest lepiej”. Wspólnie tworzymy zrównoważone i zindywidualizowane rozwiązania, usprawnienia logistyki oraz innowacje dla naszych klientów.

Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom dzięki naszym strategicznie położonym filiom. Współpracujemy z klientami i zróżnicowanym zespołem profesjonalnych specjalistów w zakresie materiałów, technologii żywności, projektowania graficznego i badań rynku. Razem tworzymy zindywidualizowane produkty od etapu tworzenia koncepcji po wprowadzenie na rynek. Oferujemy inteligentne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów na każdym etapie łańcucha dostaw!

Nasza standardowa oferta obejmuje opakowania sieciowe, worki jutowe, opakowania papierowe, tkane worki polipropylenowe, folie z aluminium i tworzyw sztucznych, tacki, kubki, pojemniki, worki Big-Bag oraz materiały do stabilizacji palet. NNZ zapewnia również spersonalizowane opakowania. Wszystkie produkowane przez nas opakowania są zgodne z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju, wydajności oraz bezpieczeństwa żywności. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na znakomite warunki zakupu i wysoką jakość produktów.