Why NNZ packaging?

  • Worldwide coverage
  • Focus on local
  • Broad portfolio
  • Innovative trendsetter
  • Customized packaging
  • Reliable & ethical
  • Sustainable & social-minded
Prośba o informacje

Zrównoważony rozwój

NNZ jest firmą międzynarodową. Jej pracownicy produkują dla klientów opakowania dla klientów z sektora rolniczego. Nasz sukces od 1922 r. opiera się na nawiązywaniu długotrwałych kontaktów partnerskich z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami. W tym celu wspólnie staramy się stworzyć platformę wspierającą zrównoważony rozwój.

Sieć globalna NNZ jest firmą zorientowaną na potrzeby socjalne i rynkowe, a jej bezpośrednim celem jest tworzenie opakowań dla klientów z wykorzystaniem globalnej sieci w sektorze owoców i warzyw oraz w sektorze przemysłowym. Podejście to jest siłą napędową naszej działalności: sieci opakowań.

„Lokalne podejścia” Firma NNZ dysponuje międzynarodową siecią spółek działających w ponad 50 krajach na całym świecie w ramach systemów zaopatrzenia i sprzedaży oraz przy tworzeniu produktów oraz rynków. Pomimo międzynarodowego nastawienia firmy NNZ, nasza filozofia pozostaje niezmieniona: „lokalne podejście”. W ramach tej filozofii centralnie sterowane dyscypliny tworzą warunki, w których różne podmioty firmy NNZ mają optymalną wydajność w zakresie sprzedaży, logistyki, usług i bezpośredniego marketingu.

Długotrwałe relacje partnerskie Firma NNZ wspiera zrównoważony rozwój od jej powstania w 1922 r. Podstawowy produkt firmy w tamtym czasie, juta, jest najlepszym tego przykładem, lecz również strategia dotycząca personelu była dostosowana do idei długotrwałych relacji między firmą NNZ i jej pracownikami, klientami oraz dostawcami.

Tworzenie platformy wspierającej zrównoważony rozwój Aby realizować i propagować to podejście w jeszcze większym stopniu, firma NNZ opiera swoją działalność na tworzeniu organizacji wspierającej zrównoważony rozwój w ramach strategii dotyczącej personelu, strategii wewnętrznej, tworzonych i sprzedawanych produktów oraz podejścia do naszych partnerów i środowiska. Uważamy, że ciągła praca nad innowacjami w zakresie opakowań oraz koncentracja na spełnieniu wymogów norm jakościowych w zakresie pakowania świeżych owoców i warzyw oraz innych produktów rolnych i norm dotyczących ochrony środowiska, ma wielkie znaczenie dla przyszłości naszej firmy.

 NNZ – Twoje opakowania już od 1922 r.!

O NNZ

NNZ jest międzynarodową firmą należącą i zarządzaną przez rodzinę Boot od 1922 r. Pracownicy NNZ produkują dla klientów opakowania na świeże produkty rolne oraz na produkty przemysłowe.
W 1922 r. firma NNZ rozpoczęła od handlu torbami jutowymi z „Pakhuis Libau” w Groningen (Holandia) co zapoczątkowało rodzinną działalności z ambicjami międzynarodowymi.
Obecnie firma NNZ jest organizacją zatrudniającą ponad 250 pracowników i obsługującą klientów poprzez swoje oddziały w Austrii, krajach Beneluxu, Kanadzie, Danii, Norwegii, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, na ‎‎Łotwie, Litwie, w Estonii, RPA, Wielkiej Brytanii i USA.
Firma NNZ ściśle współpracuje z partnerami z 40 krajów i oferuje opakowania dla klientów z całego świata.