Dlaczego warto wybrać opakowania NNZ?

 • Globalny zasięg
 • Skupienie na lokalnych produktach
 • Bogata oferta
 • Innowacje i wyznaczanie trendów
 • Opakowania na indywidualne zamówienie
 • Niezawodność i etyczne działanie
 • Poszanowanie kwestii zrównoważonego rozwoju i potrzeb społeczności
Prośba o informacje

Wizja i misja

Wizja

NNZ pragnie pozycjonować się jako firma niezawodna, oddana i zorientowana na rynek, która zawsze tworzy najlepsze możliwe rozwiązania opakowaniowe dla swoich partnerów.

NNZ realizuje te ambicje poprzez:

 • utrzymywanie stałej komunikacji oraz intensywnej współpracy z:
  - klientami,
  - dostawcami,
  - dystrybutorami,
  - uczelniami,
  - instytutami badawczymi,
  - organami rządowymi;
 • optymalne wykorzystanie globalnej sieci w sektorze rolnym i przemysłowym;
 • ciągłe wprowadzanie innowacji oraz przewidywanie nowych potrzeb i rozwoju sytuacji rynkowej;
 • stałe zapewnianie optymalnej jakości produktu i optymalnego poziomu usług;
 • oferowanie pełnego zakresu materiałów i rozwiązań opakowaniowych;
 • dostarczanie szerokiej gamy standardowych produktów z magazynu za pośrednictwem naszych oddziałów, co przekłada się na krótkie terminy dostaw i logistykę just-in-time;
 • oferowanie pełnego pakietu usług w zakresie:
  - przechowywania,
  - transportu,
  - zarządzania dokumentami i aktami.

 

Mission

Based on the above vision, we have defined the following mission statement:
           'Inspired to create packaging solutions for your success!'

This mission statement stresses the importance of developing packaging solutions in close cooperation with our relations and gaining success on behalf of our stakeholders (employees, customers, suppliers, business partners and shareholders) and on behalf of society at large.

O firmie NNZ

NNZ to międzynarodowa firma specjalizująca się w opakowaniach dla klientów z branży owoców i warzyw. To rodzinna spółka, która od momentu założenia w 1922 roku stopniowo przekształciła się w organizację zatrudniającą około 250 pracowników. Obecnie dysponuje rozległą międzynarodową siecią oddziałów i partnerów,

której siła tkwi w zdolności do zwiększania swojej konkurencyjności. Podobnie jak NNZ, nasi partnerzy działają z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i potrzeb społeczności, tworzą najlepsze produkty, skupiają się na potrzebach klienta, są innowacyjni i wyznaczają trendy, a ich działalność jest elastyczna, przejrzysta, niezawodna i etyczna.

W firmie NNZ traktujemy naszych pracowników jako najważniejszy zasób. Wierzymy, że takie podejście zwiększa kreatywność i produktywność, które są niezwykle ważne dla naszych klientów, dostawców i innych interesariuszy. Staramy się, by nasza praca gwarantowała uwzględnianie indywidualnych potrzeb, sprzyjała zaangażowaniu i sprawiała przyjemność oraz przebiegała zgodnie z planem, który wspólnie nakreśliliśmy. Nasze motto brzmi: „Razem jest lepiej”. Wspólnie tworzymy zrównoważone i zindywidualizowane rozwiązania, usprawnienia logistyki oraz innowacje dla naszych klientów.

Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom dzięki naszym strategicznie położonym filiom. Współpracujemy z klientami i zróżnicowanym zespołem profesjonalnych specjalistów w zakresie materiałów, technologii żywności, projektowania graficznego i badań rynku. Razem tworzymy zindywidualizowane produkty od etapu tworzenia koncepcji po wprowadzenie na rynek. Oferujemy inteligentne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów na każdym etapie łańcucha dostaw!

Nasza standardowa oferta obejmuje opakowania sieciowe, worki jutowe, opakowania papierowe, tkane worki polipropylenowe, folie z aluminium i tworzyw sztucznych, tacki, kubki, pojemniki, worki Big-Bag oraz materiały do stabilizacji palet. NNZ zapewnia również spersonalizowane opakowania. Wszystkie produkowane przez nas opakowania są zgodne z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju, wydajności oraz bezpieczeństwa żywności. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na znakomite warunki zakupu i wysoką jakość produktów.