Dlaczego warto wybrać opakowania NNZ?

  • Globalny zasięg
  • Skupienie na lokalnych produktach
  • Bogata oferta
  • Innowacje i wyznaczanie trendów
  • Opakowania na indywidualne zamówienie
  • Niezawodność i etyczne działanie
  • Poszanowanie kwestii zrównoważonego rozwoju i potrzeb społeczności
Prośba o informacje

Opakowania niestandardowe

Firma NNZ z pasją podchodzi do tworzenia niestandardowych opakowań poprzez bliską współpracę z klientami i partnerami.

Rola opakowań

Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że opakowania wspierają zrównoważony rozwój. Owoce i warzywa są chronione w opakowaniach, dzięki czemu ich okres przydatności do spożycia jest dłuższy, co zaś zapobiega marnowaniu jedzenia. Bez opakowań transport artykułów spożywczych na całym świecie nie byłby opłacalny.

Tworzenie opakowań niestandardowych wspierających zrównoważony rozwój

Firma NNZ inwestuje w tworzenie nowych opakowań i koncepcji opakowań we współpracy z „partnerami”. Nasi partnerzy, z którymi opracowujemy „niestandardowe opakowania” są firmami zajmującymi się pakowaniem świeżych produktów rolnych, sieciami sprzedaży detalicznej, dostawcami materiałów i maszyn, uniwersytetami i instytutami badawczymi. Firma NNZ posiada centralny „zespól ds. innowacji rynkowych” składający się z kierownika ds. innowacji, technika opakowań, projektanta i specjalisty ds. marketingu online. Zespół ten pomaga oddziałom w wielu krajach w dystrybucji ich aktualnej oferty oraz w tworzeniu „niestandardowych opakowań” wspierających zrównoważony rozwój.

Zespół wraz z kierownikami jednostek biznesowych w tych krajach monitoruje i podejmuje działania odpowiednie do sytuacji na rynkach i w zakresie materiałów, maszyn oraz zachowań klientów. Zespół firmy NNZ nawiązuje kontakt z klientem, w ramach którego przedstawiciel obsługi posprzedażowej, technik opakowań i specjaliści ds. marketingu opracowują projekt z wykorzystaniem najlepszych materiałów, maszyn i z uwzględnieniem wymogów klientów. Nasza wiedza ekspercka w zakresie materiałów obejmuje szeroki zakres materiałów opakowaniowych: jutę, papier, tworzywa sztuczne, laminaty oraz opakowania wykonane z materiałów biodegradowalnych. Głównym celem jest dostarczanie klientowi optymalnych opakowań lub koncepcji opakowań w ramach realizacji idei „niestandardowych opakowań”.

Dodatkowo ciągle pracujemy nad tworzeniem materiałów opakowaniowych i technologii wspierających zrównoważony rozwój, które są bardziej przyjazne dla środowiska i wydłużają przydatność produktów do spożycia.

Międzynarodowa sieć z „lokalnym podejściem”

Popyt na opakowania wspierające zrównoważony rozwój ma charakter ogólny. Oczywiście w krajach, które obsługujemy, występują pewne różnice wynikające z różnych produktów, określonych procesów logistycznych i preferencji klientów. Nasze wsparcie w zakresie marketingu i innowacji jest dostosowane do tej różnorodności: „lokalne podejście”. Na przykład z naszymi oddziałami w Hiszpanii i Niemczech współpracowaliśmy przy opracowaniu produktu (Flow-Fresh ®), który zapewnia większą odporność truskawek na wahania temperatury podczas transportu i dostaw. Ten sam produkt jest wykorzystywany w Niemczech do tego samego celu przy pomidorach kiściowych. Na potrzeby klientów austriackich stworzyliśmy opakowanie jutowe na ziemniaki do sprzedaży detalicznej, ponieważ klienci austriaccy zdecydowanie preferują ten wytrzymały, naturalny materiał.


NNZ – Twoje opakowania już od 1922 r.!

O firmie NNZ

NNZ to międzynarodowa firma specjalizująca się w opakowaniach dla klientów z branży owoców i warzyw. To rodzinna spółka, która od momentu założenia w 1922 roku stopniowo przekształciła się w organizację zatrudniającą około 250 pracowników. Obecnie dysponuje rozległą międzynarodową siecią oddziałów i partnerów,

której siła tkwi w zdolności do zwiększania swojej konkurencyjności. Podobnie jak NNZ, nasi partnerzy działają z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i potrzeb społeczności, tworzą najlepsze produkty, skupiają się na potrzebach klienta, są innowacyjni i wyznaczają trendy, a ich działalność jest elastyczna, przejrzysta, niezawodna i etyczna.

W firmie NNZ traktujemy naszych pracowników jako najważniejszy zasób. Wierzymy, że takie podejście zwiększa kreatywność i produktywność, które są niezwykle ważne dla naszych klientów, dostawców i innych interesariuszy. Staramy się, by nasza praca gwarantowała uwzględnianie indywidualnych potrzeb, sprzyjała zaangażowaniu i sprawiała przyjemność oraz przebiegała zgodnie z planem, który wspólnie nakreśliliśmy. Nasze motto brzmi: „Razem jest lepiej”. Wspólnie tworzymy zrównoważone i zindywidualizowane rozwiązania, usprawnienia logistyki oraz innowacje dla naszych klientów.

Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom dzięki naszym strategicznie położonym filiom. Współpracujemy z klientami i zróżnicowanym zespołem profesjonalnych specjalistów w zakresie materiałów, technologii żywności, projektowania graficznego i badań rynku. Razem tworzymy zindywidualizowane produkty od etapu tworzenia koncepcji po wprowadzenie na rynek. Oferujemy inteligentne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów na każdym etapie łańcucha dostaw!

Nasza standardowa oferta obejmuje opakowania sieciowe, worki jutowe, opakowania papierowe, tkane worki polipropylenowe, folie z aluminium i tworzyw sztucznych, tacki, kubki, pojemniki, worki Big-Bag oraz materiały do stabilizacji palet. NNZ zapewnia również spersonalizowane opakowania. Wszystkie produkowane przez nas opakowania są zgodne z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju, wydajności oraz bezpieczeństwa żywności. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na znakomite warunki zakupu i wysoką jakość produktów.