Misja i zaangażowanie firmy

Jesteśmy „Zainspirowani tworzeniem opakowań wspierających Twój sukces”!

Firma NNZ ma ambicje zostania firmą działającą na zasadach rynkowych z bezpośrednim celem tworzenia opakowań dla swoich partnerów w ramach globalnej sieci w sektorze rolnym i przemysłowym. Ten cel jest realizowany w ramach jednego z naszych największych zasobów: sieci opakowań!

Nasza ambicja zostanie spełniona poprzez udostępnienie pełnej oferty produktów jak najbliżej naszych klientów oraz przez ciągłe przewidywanie nowych potrzeb i nowości na rynku, dzięki innowacyjnej kulturze biznesowej.

Firma NNZ chce zostać niezawodnym i oddanym partnerem w każdym aspekcie współpracy z klientami, dostawcami, dystrybutorami, uniwersytetami, instytutami badawczymi i władzami publicznymi. Nasi partnerzy mogą na nas polegać w zakresie:

  • kompletnej oferty materiałów opakowaniowych;
  • odpowiednich zapasów magazynowych standardowych produktów zlokalizowanych blisko klientów, dzięki czemu możliwe jest spełnienie wymogów klientów w zakresie krótkiego czasu dostawy oraz błyskawicznej logistyki;
  • zapewnienia stałej jakości produktów zgodnej z uzgodnionymi specyfikacjami;
  • pełnej obsługi przechowywania, transportu, prowadzenia dokumentacji i zarządzania zasobami magazynowymi;
  • intensywnej i otwartej współpracy z partnerami w ramach tworzenia nowych i innowacyjnych opakowań, których celem jest maksymalne spełnienie wymogów klientów i/lub użytkowników końcowych.

NNZ – Twoje opakowania już od 1922 r.!